Žena, ktorá neustále pracuje na svojich snoch. Skúša, padá, zdvíha sa, snaží sa, plače, opravuje, verí, dúfa a aj napriek prekážkam to nevzdáva. Iba občas, ale vtedy príde podpora od toho pravého, ktorý mi nedovolí sa vzdať.

Manželka a mama

Manželka a partnerka jedného skvelého muža. S ktorým to nie je vždy ľahké a ružové, ale mám za to, že nič, čo v živote získame bez námahy, za to skutočne nestojí. A hlavne, on to nemá ľahké so mnou 🙂 Ale bojuje a nevzdáva to. Moja veľká opora v dobých, ale hlavne v tých zlých časoch. Skvelý partner a tiež ten najlepší otec pre naše deti.

Mama dvoch, ktorá kričí aj sa smeje, varí, upravuje, vozí, vyzdvihuje, hrá sa (občas aj nasilu) a snaží sa byť tou najlepšou mamou. Aj vtedy, keď kričím, aj vtedy, keď sa hnevám, ale predovšetkým vtedy, keď sa im snažím byť tou najväčšou oporou a podporou do života. Lebo viem, že pre deti sme ako piliere, o ktoré sa potrebujú oprieť, aby mohli skúšať, učiť sa a raz vzlietnuť. Tvoríme im hniezdo, z ktorého, veríme, raz vyletia pripravené do života.

Moja práca snov – fotografka

A v neposlednom rade som fotografka. S radosťou zvečním Váš výnimočný svadobný deň. Mojou úlohou fotografky je nie len zachytiť všetky dôležité momenty tohto veľkého dňa, ale byť aj vašou pravou rukou a oporou. Pomôcť keď je treba, ozrejmiť harmonogram, tradície, zvyky. Pretože ako fotografka mám za sebou viacero svadieb (aj tú vlastnú) – rada pomôžem aj so samotnou koordináciou svadby. 

Vaša rodinná fotografka

Neskôr, keď budete plánovať rodinu, rada zachytím Vaše rastúce tehotenské bruško. A keď Váš poklad uzrie svetlo sveta, vytvorím pre vás jedinečné momentky, ktoré zachytávajú toto čarovné obdobie. Pokojne aj u vás doma.

Taktiež som tu pre každú rodinu, ktorá si chce uchovať pamiatku a vytvoriť pekné rodinné fotografie s rodičmi, deťmi, ale aj so starými rodičmi a vnúčatami. 

Lepšie raz vidieť ako 100 – krát počuť

… by mohlo byť to správne heslo pre vaše brandové a produktové fotografie. Lebo najlepšie, ako zákazníkom a klientom priblížiť vašeu prácu sú práve fotky. Využiť ich môžete pri tvorbe webových stránok, newslettrov, bannerov, reklamných letákov, ale tiež na príspevky na sociálnych sieťach. Zároveň pre vás rada vytvorím aj biznisové portréty. A keď budete pripravovať event alebo firemnú akciu, rada vám zachytím aj jej atmosféru.

Fotoateliér Senec – Dominika Hrnčiríková

Jedným z mojich splnených snov je aj ateliér, ktorý si po viacerých presunoch našiel svoje miesto v Senci na Košickej 1 (budova Nabucco residence). Tento priestor je k dispozícií aj iným tvorcom. Informácie si môžete prečítať na stránke.

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ohľadom mojej práce alebo ateliéru mi napíšte.

Teším sa na každého z Vás. 

Dominika Hrnčiříková