Žena, ktorá neustále pracuje na svojich snoch. Skúša, padá, zdvíha sa, snaží sa, plače, opravuje, verí, dúfa a aj napriek prekážkam to nevzdáva. Iba občas, ale vtedy príde podpora od toho pravého, ktorý mi nedovolí sa vzdať.

Manželka a matka

Som manželka, partnerka a kamarátka jedného skvelého muža. S ktorým to nie je vždy ľahké a ružové, ale mám za to, že nič, čo v živote získame bez námahy, za to skutočne nestojí. A hlavne, on to nemá ľahké so mnou 🙂 Ale bojuje a nevzdáva to. Moja veľká opora v dobých, ale hlavne v tých zlých časoch. Skvelý kamarát, partner a tiež ten najlepší otec pre naše deti.

Som teda matka dvoch, ktorá kričí aj sa smeje, varí, upravuje, vozí, vyzdvihuje, hrá sa (občas aj nasilu) a snaží sa byť tou najlepšou mamou. Aj vtedy, keď kričím, aj vtedy, keď sa hnevám, ale predovšetkým vtedy, keď sa im snažím byť tou najväčšou oporou a podporou do života. Lebo viem, že pre deti sme ako piliere, o ktoré sa potrebujú oprieť, aby mohli skúšať, učiť sa a raz vzlietnuť. Tvoríme im hniezdo, z ktorého, veríme, raz vyletia pripravené do života.

Moja práca snov – fotografka

A v neposlednom rade som fotografka. Svadobná, rodinná, novorodenecké. S radosťou zvečním Váš výnimočný svadobný deň. Mojou úlohou fotografky je nie len zachytiť všetky dôležité momenty tohto veľkého dňa, ale byť aj Vašou pravou rukou a oporou. Pomôcť keď je treba, ozrejmiť harmonogram, tradície, zvyky. Pretože ako fotografka mám za sebou viacero svadieb (aj tú vlastnú) – rada Vám pomôžem aj so samotnou koordináciou svadby. 

Neskôr, keď budete plánovať rodinu, rada zachytím Vaše rastúce tehotenské bruško. A keď Váš poklad uzrie svetlo sveta, vytvorím preňho krásne newborn fotografie. Tie, ktoré zachytávajú tak rýchlo pominuteľné chvíle a obdobie bábätka. 

Taktiež som tu pre každú rodinku, ktorá si chce uchovať pamiatku a vytvoriť pekné rodinné fotografie s rodičmi, deťmi, ale aj so starými rodičmi a vnúčatami. 

Študentom ponúkam nafotenie portrétov na oznamká či tablo. A zároveň zdokumentovanie slávnostného večera, keď stojíte na prahu dospelosti a je Vám odovzdaná “zelená nádej” – na Stužkovej slávnosti. 

Fotoateliér – Dominika Hrnčiríková

Jedným z mojich splnených snov je aj ateliér, ktorý si po viacerých presunoch našiel svoje miesto v Senci na Štúrovej ulici 29.

V prípade záujmu alebo pre viac infomácií ma neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu alebo facebooku

Teším sa na každého z Vás. 

Dominika

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *