Pozývam Vás na Vianočné fotenie pre deti a celú rodinu

(Ateliér Senec – Košická 1 (budova Nabucco residence) .

Vianočné fotenie Senec – bude pre Vás pripravená živá scénka, kde nebude chýbať stromček, svetielka, darčeky a mnoho iných zaujímavých rekvizít. Pohodová atmosféra pre každého z Vás. Maminy, oteckov a deti väčšie aj maličké.

TERMÍNY PRE ROK 2022 OBSADENÉ. Ďakujem!

OBLEČENIE

Scénka bude ladená v jemných odtienoch – bielej, zlatej a zelenej farby. K tomu je vhodné zladiť aj oblečenie.

Odporúčam farby: biela, červená, bledohnedá, bledomodrá, ružová, zemité farby. Možnosť zladiť oblečenie elegantne (šaty, pre pánov košeľa) alebo ležérne (tričko, nohavice). Taktiež môžte zvoliť aj tzv. pyžamové fotenie a priniesť si pyžamá;) Základ je, aby ste sa v oblečení cítili príjemne. Taktiež je možné byť na fotení v topánkach. Prosím však, nie v tých, v ktorých prídete. Prineste si, prosím, čistú obuv. Dámy lodičky, páni poltopánky a pre deti vhodné obutie k oblečeniu. Ale, samozrejme, môžete byť aj bosí.

Na fotenie je možné si priniesť aj vlastné rekvizity v rôznych farbách podľa Vášho výberu (červené čiapky, vianočné svetre, vianočné ponožky, pyžamá atď …)

BALÍČEK OBSAHUJE (10ks foto/ 80€)

 • 10ks – editovaných fotografií podľa Vášho výberu (náhľad pre výber Vám bude odoslaný na email po fotení)
 • Vianočná pohľadnica 1ks (možnosť doobjednať tlač 1€/1ks) (len do konca novembra)
 • upravené fotografie dostanete v digitálnej aj tlačenej forme 10x15cm (bude možné si ich prevziať osobne v ateliéri alebo pošlem poštou za doplatok 2€)
 • dĺžka samotného fotenia je 45 minút (+ 15 minút vyzliekanie/obliekanie pred a po fotení, prípadne prezliekanie do iného outfitu. Na fotenie však, prosím, príďte oblečení v tom, v čom sa budete hneď fotiť. Prezliekaním každého člena strácate čas z fotenia)
 • CENA 80€ (každá ďalšia fotografia nad rámec balíčka 7€/ks) – po registrácií (emailom) Vám pošlem platobné údaje. Suma 40€ sa uhrádza predom na účet alebo v deň fotenia v hotovosti. Zvyšok po tom, ako mi pošlete výber fotografií na spracovanie
 • DIGI BALÍČEK – k balíčku 10ks fotografií (80€) je možné si dokúpiť aj všetky fotografie z fotenia v plnej kvalite (bez úpravy, bez tlače) za 35€

Hygienické opatrenia (!!!Prosím každého o ich prečítanie a dodržiavanie!!!)

Vzhľadom na situáciu Vás pre bezpečnosť nás všetkých žiadam o dodržiavanie hygienických opatrení. Vstup do ateliéru je pre všetkých – tzv. VOĽNÁ ZÓNA. Ak však na sebe spozorujete akékoľvek príznaky ochorenia, alebo sa nebudete cítiť dobre, prosím, na fotenie nechoďte. Napíšte mi alebo zavolajte a keď to bude možné, dohodneme si iný termín.

HARMONOGRAM FOTENIA

 • vstup do ateliéru bude vždy o celej hodine (12:00, 13:00, … )
 • na prezlečenie a pripravenie budete mať čas cca 10 minút
 • 30 až 40 minút bude trvať samotné fotenie
 • následne budete mať čas na oblečenie a ateliér zatiaľ pripravím pre ďalšiu rodinu
 • v priestoroch celého ateliéru bude vždy iba jedna rodina

POSTUP PO FOTENÍ

Po fotení (1,2 alebo 3 dni, záleží, koľko dní za sebou budem fotiť) Vám pošlem náhľady fotografií, z ktorých si vyberiete 10 finálnych fotografií. Je možné aj viac.

Suma za každú foto nad rámec balíčka je 7€/ks ( v cene je úprava aj tlač fotografie).

Vami vybraté fotografie upravím, pošlem v digitálnej forme a následne aj ako balíček v tlačenej forme (ten si môžete prevziať v ateliéri, alebo mi predom nahláste doručenie poštou – doplatok 2€)

ADRESA:

 • Košická 1, 90301 Senec (budova Nabucco residence, vstup z boku, pri spoločnosti PROSIGHT).
 • Ateliér je na 1NP (vchod po vonkajšom schodisku)
 • Parkovanie je možné v okolí ateliéru aj pred ateliérom (označenie PROSIGHT Slovensko)

FOTENIE SA BUDE REALIZOVAŤ V NOVÝCH PRIESTOROCH – Ateliér na Košickej 1 (v Senci).

Ateliér na Košickej 1 (v Senci)

GALÉRIA (z roku 2021)