Pozývam Vás na Vianočné fotenie pre deti aj celú rodinu (Ateliér – Štúrová ulica v Senci (v blízkosti južnej brány Slnečných jazier) . Bude pre Vás pripravená živá scénka, kde nebude chýbať stromček, svetielka, darčeky a mnoho iných zaujímavých rekvizít. Pohodová atmosféra pre každého z Vás. Maminy, oteckov a deti väčšie aj maličké.

Scénka bude ladená v jemných odtienoch – bielej, zlatej a zelenej farby. K tomu je vhodné zladiť aj oblečenie. Odporúčam farbu: bielu, červenú, bledohnedú, bledomodrú, ružovú, zemité farby. Možnosť zladiť oblečenie elegantne (šaty, pre pánov košeľa) alebo ležérne (tričko, nohavice). Taktiež môžte zvoliť aj tzv. pyžamové fotenie a priniesť si pyžamá;) Základ je, aby ste sa v oblečení cítili príjemne.

Na fotenie je možné si priniesť aj vlastné rekvizity v rôznych farbách podľa Vášho výberu (červené čiapky, vianočné svetre, vianočné ponožky, pyžamá atď …)

Vianočný balíček obsahuje

 • 10ks – editovaných fotografií podľa Vášho výberu (náhľad pre výber Vám bude odoslaný na email po fotení)
 • Vianočná pohľadnica 1ks (možnosť doobjednať tlač 1€/1ks)
 • upravené fotografie dostanete v digitálnej aj tlačenej forme 10x15cm (bude možné si ich prevziať osobne v ateliéri alebo pošlem poštou za doplatok 2€)
 • dĺžka samotného fotenia 30 minút (+ 15 minút príprava na fotenie a 15minút obliekanie po fotení)
 • CENA 60€ (každá ďalšia fotografia nad rámec balíčka 5€/ks) – platba sa bude uhrádzať po fotení na číslo účtu (pošlem s náhľadovými fotografiami)

Hygienické opatrenia

Vzhľadom na aktuálnu situáciu Vás pre bezpečnosť nás všetkých žiadam o dodržiavanie hygienických opatrení. Vstup do ateliéru je pre všetkých – tzv. VOĽNÁ ZÓNA. Ak však na sebe spozorujete akékoľvek príznaky ochorenia, alebo sa nebudete cítiť dobre, prosím, na fotenie nechoďte. Napíšte mi alebo zavolajte a keď to bude možné, dohodneme si iný termín.

Priebeh fotenia

 • vstup do ateliéru bude vždy o celej hodine (12:00, 13:00, … )
 • na prezlečenie a pripravenie budete mať cca 15 minút
 • 30 minút bude trvať samotné fotenie
 • následne budete mať dostatok času na oblečenie a ateliér zatiaľ pripravím pre ďalšiu rodinu
 • v priestoroch celého ateliéru bude vždy iba jedna rodina

!!!Prosím každého o ich prečítanie a dodržiavanie!!!

Po fotení

V deň fotenia alebo deň po Vám pošlem náhľady fotografií, z ktorých si vyberiete 10 finálnych fotografií. Je možné aj viac. Cena za každú foto nad rámec balíčka je 5€/ks ( v cene úprava aj tlač fotografie). Všetky vybraté fotografie Vám upravím, pošlem v digitálnej forme a následne aj ako balíček v tlačenej forme.

REZERVÁCIA TERMÍNU

– formou emailu
– cez správu na facebookovej stránke
– Prípadne cez WhatsApp +421948070087

ADRESA:

 • Štúrová ulica 29, 90301 Senec (v blízkosti južnej brány Slnečných jazier, vlakovej stanice, predajne MALL).
 • Ateliér je na prízemí budovy, vchod od hlavnej cesty
 • Parkovisko je hneď pri ateliéri

TERMÍNY VIANOČNÉHO FOTENIA

S fotením začneme od 5.11.2021 (piatok) . Fotiť bude primárne cez víkendy (piatok, sobota, nedeľa) do konca novembra, aby som vedela všetky fotky do Vianoc spracovať.

Do správy mi prosím napíšte termín, email a počet členov rodiny, prípadne aj vek detí, aby som vedela vždy pripraviť scénku na fotenie.

TERMÍNY: PLNE OBSADENÉ – ĎAKUJEM !!!