Nádherná prírodná svadba, kde si svoje „ÁNO“ povedali milovníci prírody a turistiky. Krásny výhľad na hrad Lietava, malebný kostolík a krásna prírodná výzdoba, o ktorú sa postarala nevesta, spolu s jej maminou.

Počasie nám prialo, pretože celý týždeň pred svadbou pršalo a tento deň si dal dážď pauzu.

Tak sme si obuli každý svoju vhodnú obuv (niekto turistickú, ja len jesennú) a vybrali sa na fotenie portrétov na lúku nad kostolom, a tiež k lesu. Mokro síce bolo, ale nič nám nebránilo vo fotení. Samozrejme, opäť som sa stretla s tým: „My sa nefotíme, nevieme ako sa tváriť, čo robiť, atď.“ Nie je problém, stačí počúvať, uvolniť sa a spolu vždy vytvoríme fotografie, ktoré sú prirodzené, vystihujú Vás dvoch a hlavne, aby aj pri takomto fotení bola zábava 🙂

Po spoločnom fotení, obrade a gratuláciách sme sa presunuli do krásnej malofatranskej prírody, do Štefánovej v Terchovej. Tu, na Chate pod Skalným mestom sa konala svadobná hostina. Po večeri a tanci sme si odbehli na ďalšie fotenie. Ženích si prial fotenie na Rozsutci, musel si však vystačiť s fotením pod Rozsutcami. Ale o to krajšiu scénu nám pripravilo slnko. Vystihli sme presne čas pred západom, tzv. zlatú hodinku, kedy sa nám „rozsvietilo“ na Rozsutcoch. Skvelo vychytený čas, lebo to trvalo asi len 15 minút.

A keď slnko zašlo úplne, v úplnej tme si si vďaka jednému môjmu svetlu urobili ešte pár nočných portrétov.

Ak by som niečo z tohto svadobného dňa mohla „posunúť“ budúcim nevestám, tak je to predovšetkým pokoj a pohoda, s akou Lucka a Andrej všetko brali. Nerobili si z ničoho ťažkú hlavu a celý svadobný deň boli v maximálnej pohode. A tak to má byť. Tento deň je predovšetkým o Vás dvoch, užite si ho teda spoločne najviac ako sa dá. A všetci ostatní, ktorí svadobný deň prežívajú s Vami si to určite radi užijú. S pohľadom na spokojných mladomanželov.

Lucka a Andrej, ešte raz Vám ďakujem, že ste si na tento deň vybrali mňa. A prajem, nech je Vaše manželstvo také krásne, ako Vaša svadba. Nezabúdajte, že aj keď prší, slnko nakoniec vždy vyjde.

V prípade záujmu o informácie ohľadom voľných termínov ma kontaktuje TU.

Cenník svadobného fotenia nájdete TU:


Svadobné šaty: Salón Bride (Poluvsie/Žilina – milá pani, ktorá má salón priamo doma)

Svadobná kytica a výzdoba: nevestina mamina

DJ: Milan Fojtík

Miesto fotenia: Lietava, Štefánová

Miesto hostiny: Chata pod Skalným mestom