Ružovo – zlatá výzdoba v Kaštieli v Krasňanoch

Sále v kaštieli pristane rôzne zdobenie sály – vymyslieť sa tam toho dá skutočne veľa. Ale zároveň je to miesto špecifické, výrazné a historické. Preto si pýta výzdobu, ktorá toto čarovné miesto iba doladí a dotvorí. Farby akými sú zlatá a ružová boli skvelou voľbou.

Jemné tóny kvetov so základom ruží a hortenzii, či gerbier a eustomy. Doplnené listami eucalyptu a jemnou gypsomilkou. To bola výzdoba z mojich rúk pre Veroniku a Martina. Nesmeli chýbať sviečky, servítky, ktoré sme dozdobili mašličami a položili na ne menovky.

Nevesta si pre hostí prichystala rôzne darčeky. Myslela pri tom na každého – ženy, mužov a aj deti – chlapcov i dievčatá. Každý si našiel na svojom mieste iný milý darček 🙂

Schody sme oživili sviečkami a bicyklami, ktoré si pripravila nevesta. Na chodbe kaštiela sa mohli svadobčania odfotiť pri fotostene. Zo spoločných rodinných fotografí som im vytvorila strom lásky, ktorý večer ožil svetielkami. Na stolíku nesmela chýbať svadobná kniha pre fotografie z instaxu a taktiež strom, kde hostia zanechali odtlačky pre mladomanželov. Spoločne im tak vytvorili pamiatku na ich deň D.

Nemožno zabudnúť na skvelé nasvietenie sály od Dj Milana a DJ Petra, ktorý sa postarali o dotvorenie celej atmosféry vďaka rôznym efektom. V neposlednom rade určite aj o skvelú zábavu.

  • MIESTO: Kaštieľ Krasňany – www.kastielkrasnany.sk
  • NASVIETENIE: DJ Milan a DJ Peter
  • CATERING: Agentúra Sofia – www.agenturasofia.sk
  • FOTKY A VÝZDOBA: Ateliér Dominika Hrnčiříková