„Jedným slovom WAU! ❤️❤️ Veľmi nádherné, plné emócií, farieb, ktoré tak veľmi milujeme.
A hlavne MY… máme tak nádhernu pamiatku na celý život, za čo Ti najviac ďakujeme a budeme Ti vďační a všade Ťa budeme chváliť a odporúčať
. A video? Najväčšia explózia emócií. Wau, úžasné, to už bolo vidieť hneď v tých prvých pozretých minútach. Potešilo veľmi ❤️ Pre nás niečo neopísateľné, keďže sme so žiadnym videom nepočítali, lebo sme ani nechceli kameramana, tak ty si bola že 2v1. Miliónkrát ĎAKUJEME!
Si skvelá a svoju prácu robíš s tou najväčšou láskou a je to všetko vidieť na fotkách a tom úžasnom prístupe ktorý máš, keď fotíš ❤️

nevesta Martina

Na svadbe na Záhorí som mala premiéru, ale vedela som, že toto bude zaručená zábava. Martinka a Ctibor sú skvelí ľudia. Fotenie sme zahájili ženíchovou jazdou na motorke, ktorá je vášňou oboch. Svadobné portéty boli fotené v lese, kde obaja radi trávia spoločný čas. Svadobné fotenie bolo uvoľnené, čo je pre mňa vždy prvoradé. Aby ste ho brali ako zábavu a mali z toho zážitok.

Na obrad sme išli cez dedinu pešo, čo bolo tiež veľmi zaujímavé. Nie len pre mňa, ale určite aj obyvateľov dediny 🙂 Pred príchodom domov museli splniť tradičné zvyky – prípitok, rozbíjanie a zametanie taniera. Ženích tiež musel preukázať zručnosť, že sa vie postarať o teplo domova. Drevo teda nasekané, ruky v poriadku – hostina mohla začať.

Prajem Vám minimálne tak krásny spoločný život, ako krásna bola Vaša svadba.

V prípade záujmu o informácie ohľadom voľných termínov alebo iné info mi napíšte TU:

Cenník svadobného fotenia nájdete TU: