Žena, ktorá neustále pracuje na svojich snoch. Skúša, padá, zdvíha sa, snaží sa, plače, opravuje, verí, dúfa a aj napriek prekážkam to nevzdáva. Iba občas, ale vtedy príde podpora od toho pravého.

Som manželka, partnerka a kamarátka jedného skvelého muža. S ktorým to nie je vždy ružové a ľahké, ale mám za to, že nič, čo v živote získame bez námahy, za to skutočne nestojí. A hlavne, on to nemá ľahké so mnou 🙂 Ale bojuje a nevzdáva to. Moja veľká opora v dobrých, ale hlavne v tých zlých časoch. Skvelý kamarát, partner a tiež ten najlepší otec pre naše deti.

Som teda matka dvoch, ktorá kričí aj sa smeje, varí, upratuje, vozí, vyzdvihuje, hrá sa (občas aj nasilu) a snaží sa byť tou najlepšou mamou. Aj vtedy, keď kričím, aj vtedy, keď sa hnevám, ale predovšetkým vtedy, keď sa im snažím byť tou najväčšou oporou a podporou do života. Lebo viem, že pre deti sme ako piliere, o ktoré sa potrebujú oprieť, aby mohli skúšať, učiť sa a raz vzlietnuť. Tvoríme im hniezdo, z ktorého, veríme, raz vyletia pripravené do života.

A v neposlednom rade som fotografka. Svadobná, rodinná, novorodenecká. S radosťou zvečním Váš výnimočný svadobný deň. Úlohou fotografa je nie len zachytiť všetky dôležité momenty tohto veľkého dňa, ale byť aj Vašou pravou rukou. Pomôcť keď je treba, ozrejmiť harmonogram, tradície, zvyky. Pretože ako fotografka mám za sebou viacero svadieb (aj tú vlastnú) – rada Vám pomôžem aj so samotnou koordináciou svadby. 

Neskôr, keď budete plánovať rodinu, rada zachytím Vaše rastúce tehotenské bruško. A keď Váš poklad uzrie svetlo sveta, vytvorím preňho krásne novorodenecké fotografie. Tie, ktoré zachytávajú tak rýchlo pominuteľné chvíle a obdobie bábätka. 

Taktiež som tu pre každú rodinku, ktorá si chce uchovať pamiatku a vytvoriť pekné rodinné fotografie s rodičmi, deťmi, ale aj so starými rodičmi a vnúčatami. 

Študentom ponúkam nafotenie portrétov na oznamká či tablo. A zároveň zdokumentovanie slávnostného večera, keď stoja na prahu dospelosti a je im odovzdaná “zelená nádej” – na Stužkovej slávnosti. 

Jedným z mojich splnených snov je aj ateliér, ktorý si po viacerých presunoch našiel svoje miesto v Senci na Košickej ulici 1 (budova Nabuccco residence).

V prípade záujmu alebo pre viac infomácií ma neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu alebo facebooku

Teším sa na každého z Vás. 

Dominika