Bielo – fialová výzdoba v Kaštieli v Krasňanoch

Biela farba je jednoducho súčasťou svadieb. Tradičná farba, ktorá je jemná a elegantná zároveň. Keď sa teda spojí s inou farbou, v tomto prípade to bola fialová, vzniká krásny kontrast.

Základ kvetinovej výzdoby tvorili biele ruže (rosa) a nádherné voňavé fialové frézie (freesia ). Doplnkom bola fialová eustoma (lysianthus) a maličké kvety bielej gypsomily (gyphsofila). Svadobnú kyticu doplnilo astilbe a zelené listy salalu. Ikebanu na hlavnom stole a v martini pohároch doplnil asparagus.

Romantickú atmosféru dotvárali svetielka sviečok, ktoré boli postavené na zrkadlách a taktiež v závesných bankách na martini pohároch.

Saténové štóly na hlavnom stole aj stoloch pre hostí boli vo fialovej farbe. Taktiež v tomto tóne boli ladené aj servítky, ktoré boli dozdobené striebornou brošňou. Mysleli sme opäť aj na deti, preto nechýbali balóny.

Schodisko sme oživili asparágom a elektrikými sviečkami. Čo bolo pekné aj bezpečné zároveň. Na chodbe pred sálou je umiesnený stolík, na ktorom bola svadobná kniha a strom lásky. Aby si mladomanželia zachovali aj takúto pamiatku na ich veľký deň. Vstpné dvere do sály sme prekryli bielou látkou a doplnili ratanovým srdiečkom. Veľké svietniky opäť dopĺňali romantickú atmosféru vo večerných hodinách, keď sa aj v nich zablislo svetlo sviečok. Aj v tomto prípade elektrických.

  • MIESTO: Kaštieľ Krasňany – www.kastielkrasnany.sk
  • CANDY BAR: @tortaNika (instagram)
  • CATERING: Agentúra Sofia – www.agenturasofia.sk
  • FOTKY A VÝZDOBA: Ateliér Dominika Hrnčiříková